Prijavljene ekipe/Registered teams
Boys U18 Girls U18
1. Pobednik 011 Beograd (SRB) 1. VBO Maribor (SLO)
2. Zemun (SRB) 2. ŽKK Konjice (SLO)
3. Ježica Ljubljana (SLO) 3. Dragons (BiH)
4. Konjice (SLO) 4. Play Off (BiH)
5. KK Bistrica (SLO)
6. Realway Sarajevo (BiH)
7. Igman I.Ilidža (BiH)
8. Čelik Zenica (BiH)
9. Burch Ilidža (BiH)
10. Spars Ilidža (BiH)
11. Karma Istanbul (TUR)
12. ABBA Obrenovac (SRB)
13. VBO Ljubljana (SLO)
14. GGD Šenčur (SLO)
15. Bošnjak (BIH)
Boys U16 Girls U16
1. Pobednik Beograd (SRB) 1. VBO Maribor (SLO)
2. SZTE Szedeak (HUN) 2. ŽKK Kranjska Gora Jesenice (SLO)
3. Ježica Ljubljana (SLO) 3. KŽK Čelik Zenica (BiH)
4. AKK Branik Maribor (SLO) 4. Igman I.Ilidža (BiH)
5. Konjice (SLO) 5. Play Off Sarajevo (BiH)
6. Orli Postojna (SLO)
6. ŽKK Konjice (SLO)
7. Realway Sarajevo (BiH)
8. Igman I.Ilidza (BiH)
9. Čelik Zenica (BiH)
10. Burch Ilidža (BiH)
11. Spars Ilidža (BiH)
12. Postojna (SLO)
13. VBO Ljubljana (SLO)
14. Medvode (SLO)
15. Podčetrtek (SLO)
16. Lastovka Domžale (SLO)
   
Boys U14 Girls U14
1. Academia Zaza Pachulia (GEO) 1. VBO Maribor (SLO)
2. Pobednik Beograd (SRB) 2. ŽKK Grosuplje (SLO)
3. ABBA Obrenovac (SRB) 3. BiH National team (BiH)
4. Zemun (SRB) 4. Hrasnica Sarajevo (BiH)
5. Stražišče Kranj (SLO) 5. Rátgéber Akadémia (HUN)
6. Ježica Ljubljana (SLO) 6. Orli Postojna (SLO)
7. AKK Branik Maribor (SLO)
8. Pazin (CRO)
9. KK Bistrica (SLO)
10. BiH National team (BiH)
11. Orli Postojna (SLO)
12. Čelik Zenica (BiH)
13. Spars Ilidža (BiH)
14. Realway Sarajevo (BiH)
15. Hrasnica Sarajevo (BiH)
16. Feniks Sarajevo (BiH)
17. Radovljica (SLO)  
18. Novi Beograd (SRB)
19. VBO Ljubljana (SLO)
20. Medvode (SLO)
Boys U13 Girls U13
1. Pobednik Beograd (SRB) 1. Orli Postojna (SLO)
2. Ježica Ljubljana (SLO) 2. KŽK Čelik Zenica (BiH)
3. Čelik Zenica (BiH) 3. Realway Sarajevo (BiH)
4. Spars Ilidža (BiH) 4. Igman I.Ilidža (BiH) 
5. Realway Sarajevo (BiH) 5. ŽKK Konjice (SLO)
6. Zemun (SRB)  
7. Rátgéber Akadémia (HUN)
8. Triglav Kranj (SLO)
Boys U12 Girls U12
1. Pobednik Beograd (SRB) 1. Čelik Zenica (BiH)
2. AKK Branik Maribor (SLO) 2. Hrasnica Sarajevo (BiH)
3. Realway Sarajevo (BiH) 3. VBO Maribor (SLO)
4. Igman I.Ilidža (BiH) 4. Dragons (BiH)
5. Čelik Zenica (BiH)
6. Spars Ilidža (BiH)
7. Radovljica (SLO)
8. Zemun (SRB)
9. Orli Postojna (SLO)
10. Rátgéber Akadémia (HUN)
11. Triglav Kranj A (SLO)
12. Triglav Kranj B (SLO)
13. Medvode A (SLO)
14. Medvode B (SLO)